Täna lõpetasime oma esimest õppeaastat Sofia koduõuel. Kui sügisel käis Sofia isa oma hobist rääkimas, siis leppisime kokku, et õppeaasta lõpus läheme nende koduõuele kala püüdma. Nii see tänane päev kujuneski.
Kaasa võetud näksidest saime rohkelt kaetud piknikulaua. Mängisime, hüppasime batuudil, tegime õppeaasta kokkuvõtteid, püüdsime kala.
Ilm soosis meie tegevusi.
Oli väga tore lõpupiknik.
SUUR, SUUR AITÄH SOFIA VANEMATELE LAHKE VASTUVÕTU EEST!!
Rohkem pilte näeb siit: https://photos.app.goo.gl/9VH7CQJv2rZDxCc28






Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar