Selleks korraks on iga aastane tippsündmus- öökool läbi. Ööpäev on täis erinevaid tegevusi. Pidime sooritama kolmapäevased ja neljapäevased õppetunnid.
Tundide vahele mahtus kooliõe Siiri suukooli loeng "Tervete hammaste saladused"
Õhtupoolsesse aega saime mahutatud neli erinevat töötuba. Käisime Riigigümnaasiumis, kus tegutseti rühmades. Ragistati ajusid Eesti teemaliste küsimuste üle ja mängiti sõnamängu. Kooli kohale tulid RANKesindajad, kes viisid läbi paar mängu. Raamatukogu esindajad viisid läbi krimitoa . Uuriti, mis vahe on krimilugudel ja detektiivilugudel. Püüti ise joonistada ette loetud kirjelduse järgi ühte kahtlast tegelast. Meie huvijuht Reesi tuletas meelde liiklusreegleid ja olulisi koos püüti leida õiged vastused erinevatele liiklust puudutavatele küsimustele.
Õhtuses fotomöllus pidid lapsed väiksemates rühmades liikudes leidma üles kooli hoovi ja ümbrusesse peidetud karusid ning neid pildistama. Looduslikust kraamist tuli laduda sõna RAKVERE PÕHIKOOL. Lõpuks pidi rühm tegema endast pildi.
Vahetult enne magama jäämist vaatasime saalis filmi "Paddington". Klassi jõudes tehti veel varjuteatrit.
Rohkem pilte meie tegemistest näeb siit: https://photos.app.goo.gl/FpbQMLGZr7fPQFHH6









Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar