1a klassis oli saabuva emadepäeva puhul traditsiooniline emade nädal.
Esmaspäeval külastasime Laureni ema, kes töötab Rakvere Riigigümnaasiumis õpikeskuse koordinaatorina, On uurimistööde koordinaator ja ühe õppegrupi mentor.
Kolmapäeval käis tunnis Tormise ema, kes töötab Virumaa Teatajas pressifotograafina.
Reedel külastas meid Roberti ema, kes on Sõmeru tervisekeskuses pereõde.
Kõik kohtumised olid huvitavad ja põnevad.
Järgmisesse nädalasse jääb kohtumine juuksuriga.
SUUR SUUR AITÄH KOLMELE VAPRALE EMALE!
Rohkemalt pilte nähtav siit: https://photos.app.goo.gl/hL3D3VYhXPSn6dsd9






Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar