reede, 8. mai 2026

Emade nädal

1a klassis oli saabuva emadepäeva puhul traditsiooniline emade nädal. 

Esmaspäeval  külastasime Laureni ema, kes töötab Rakvere Riigigümnaasiumis õpikeskuse koordinaatorina, On uurimistööde koordinaator ja ühe õppegrupi mentor.
Kolmapäeval  käis tunnis Tormise ema, kes töötab Virumaa Teatajas pressifotograafina.
Reedel  külastas meid Roberti ema, kes on Sõmeru tervisekeskuses pereõde. 

Kõik kohtumised olid huvitavad ja põnevad. 

Järgmisesse nädalasse jääb kohtumine juuksuriga.







SUUR SUUR AITÄH KOLMELE VAPRALE EMALE!


Rohkemalt pilte nähtav siit: https://photos.app.goo.gl/hL3D3VYhXPSn6dsd9

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Palju õnne, Renate-Liilia!