1.a klass
neljapäev, 18. detsember 2025
Teatriskäik
Täna käisime teatris vaatamas jõuluetendust "Päkapikkude parim puhkus" Etenduse vaheajal käisime sokinäitusel, kus leidsime üles enda valmistatud sokid. Etenduse lõppedes tulid saali jõulumehed, kes andsid lastele kingitusi.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Palju õnne, Renate-Liilia!
HETKED TUNNIST
VALMISTUME HALLOWEENIKS
MÄNGUVAHETUND
MINU ÜLLATUS OLI TÄNA SUUR, KUI SAALI ASTUDES OLID LAPSED LEIDNUD MÄNGUVAHENDID JA ALUSTANUD ÜHISELT MÄNGIMIST.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar